Biała Podlaska

Chełm

Janów Lubelski

Kraśnik

Lublin

Łęczna

Nielisz

Puławy

Włodawa

Zamość

Klasyfikacja łączna – po 7 sportach

Szanowni Państwo,

W zakładce „Klasyfikacja łączna” zostały zamieszczone klasyfikacje po 7 sportach tj.: PIŁKA RĘCZNA KOBIET, PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN, ZAPASY KOBIET, ZAPASY KLASYCZNE, ZAPASY STYL WOLNY, BADMINTON i TENIS STOŁOWY.

Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniami:

klasyfikacja medalowa województw
klasyfikacja punktowa województw

Warto zauważyć, że obecnie w klasyfikacji generalnej medalowej na pierwszym miejscu plasuje się województwo śląskie z pokaźną liczbą 26 medali w tym 8 złotych, 6 srebrnych i 12 brązowych. Na drugim miejscu znajduje się woj. dolnośląskie z osiemnastoma medalami w tym 6 złotych, 4 srebrne i 8 brązowych. Na trzecim miejscu jest województwo zachodniopomorskie, które odnotowało spadek z zajmowanego dotychczas miejsca drugiego (15 medali w tym 6 złotych, 2 srebrne i 7 brązowych). Województwo lubelskie zaś odnotowało spadek z miejsca trzeciego, jakie zajmowało po 5 sportach, na czwarte z ilością piętnastu medali w tym 5 złotych, 3 srebrne i 7 brązowych.
W klasyfikacji punktowej prowadzi województwo mazowieckie.

Wszystko jednak przed nami ?
Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej strony, gdyż właśnie dziś (29 września) rozpoczęły się zawody w szermierce, które potrwaja do czwartego października.

l4