Biała Podlaska

Chełm

Janów Lubelski

Kraśnik

Lublin

Łęczna

Nielisz

Puławy

Włodawa

Zamość

Klasyfikacja łączna – po 11 sportach

Szanowni Państwo,

w zakładce „Klasyfikacja łączna” zostały zamieszczone klasyfikacje po 11 sportach tj.: PIŁKA RĘCZNA KOBIET, PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN, ZAPASY KOBIET, ZAPASY KLASYCZNE, ZAPASY STYL WOLNY, BADMINTON, TENIS STOŁOWY, SZERMIERKA i SZACHY, PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN i TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zestawieniami.

Warto zauważyć, że obecnie w klasyfikacji generalnej medalowej po 11 sportach na pierwszym miejscu utrzymuje się nadal województwo śląskie z pokaźną liczbą 50 medali w tym 15 złotych, 16 srebrnych i 19 brązowych. Na drugie miejsce wskoczyło województwo wielkopolskie z liczbą 62 medali w tym 13 złotych 16 srebrnych i 33 brązowych. Na trzecim miejscu zaś uplasowało się woj. mazowieckie z liczbą 42 medali w tym 11 złotych, 10 srebrne i 21 brązowych. 

Wszystko jednak jeszcze przed nami.
Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej strony, wczoraj rozpoczęły się zawody w brydżu sportowym, które potrwają do 24 października, a już jutro 23 października zaczynają się zawody w aż trzech sportach: gimnastyce sportowej, judo (K i M) i piłce siatkowej kobiet.

l4