Biała Podlaska

Chełm

Janów Lubelski

Kraśnik

Lublin

Łęczna

Nielisz

Puławy

Włodawa

Zamość

CEREMONIA OTWARCIA XXVI OOM W KRAŚNIKU – 13.09

W dniu 13 września odbyło się oficjalne otwarcie XXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH “LUBELSKIE 2020”.

Na miejscu stawili się najważniejsi przedstawiciele sportu, działacze sportowi i reprezentanci władz wspierających sport na terenie województwa lubelskiego z Marszałkiem Jarosławem Stawiarskim na czele.

Prowadzący Tomasz Jasina, jak zawsze wykazał się ogromnym profesjonalizmem i należycie przywitał wszystkich gości, a lista była bardzo długa.

Nie zabrakło również podziękowań dla sponsorów i partnerów OOM “Lubelskie 2020”, którzy wspierają wydarzenie.

Do sponsorów XXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH “LUBELSKIE 2020” należą: APIS – Spółdzielnia Pszczelarska, Ekoland Sp. z o.o. , Fabryka Cukierków Pszczółka sp. z o.o., Herbapol Lublin S.A., Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, PGE Dystrybucja S.A., Spółdzielnia Mleczarska “Ryki”, “RODOWITA Z ROZTOCZA” Sp. z o.o.

 

 

To właśnie wczoraj na ręce przedstawiciela władz organizatora – Bogusława Trojana, Prezesa Lubelskiej Unii Sportu, miało miejsce oficjalne przekazanie 200 tysięcy złotych na zakup sprzętu sportowego dla uczestników Olimpiady od partnera wydarzenia – Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.

 

 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za aktywność w ramach wydarzenia i nieocenione wsparcie, a uczestnikom życzymy samych sukcesów.

 

 

Galeria zdjęć z wydarzenia, dostępna jest w galerii pod linkiem: TUTAJ

Zapraszamy również do obejrzenia videorelacji z wydarzenia, która jest dostępna TUTAJ

Videoflesh z wydarzenia jest dostępny TUTAJ

l4